Aktualny PageRank strony mojedzieckodobrzeczyta.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

«

»

lut
17

Co za czasy, że tak mało mamy czasu

Kto dziś swobodnie dysponuje czasem? Nie znam takiej osoby. A jeśli jesteś rodzicem, musisz  swój czas dzielić między siebie i dziecko (lub dzieci)– a to nie jest  łatwe. Zwłaszcza, jeśli dzieci wymagają jakichś dodatkowych ćwiczeń, np. w czytaniu i pisaniu.

Długo próbowałam  zorganizować się w czasie, aż trafiłam na sposób, który jest najlepszy ze wszystkich, na jakie wpadłam do tej pory.

Bez kalendarza ani rusz. W menu startowym Windows Vista jest Kalendarz Systemu Windows. Zawsze pierwszego dnia danego miesiąca drukuję taki kalendarz  i zapisuję w nim zadania na każdy dzień. Najczęściej robię to wieczorem poprzedniego dnia. Co prawda na jeden dzień przypada tylko nieduża kratka, ale wiem z doświadczenia, że lepiej nie planować zbyt wiele, żeby uniknąć stresu.

Na osobnej kartce piszę najważniejsze zadania na dany miesiąc i doczepiam ją do kalendarza. Służy mi ona do planowania zadań na poszczególne dni. Wykonane zadania wykreślam zarówno z kalendarza, jak i z tej kartki. Niewykonane przepisuję na kolejny dzień lub kolejny miesiąc. Dzięki takiej formie planowania, każdego kolejnego dnia  jestem o krok do przodu w realizacji swoich celów.

Mój sposób jest bardzo prosty, ale przekonałam się, że tylko proste sposoby na życie są skuteczne!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Aktualny PageRank strony mojedzieckodobrzeczyta.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO