Aktualny PageRank strony mojedzieckodobrzeczyta.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

«

»

kwi
27

Orientacja w przestrzeni – część 2

Kiedy stajesz  przed dzieckiem zwrócona twarzą do niego, Twoja prawa ręka to jego lewa ( po tej samej stronie ). Możesz napisać literki L i P na swoich dłoniach i dłoniach dziecka. Łapiesz swoją prawą ręką  rękę  dziecka po tej samej stronie i ono widzi, że na jego ręce jest literka L.

Teraz siadasz na krześle z piłką w ręce.  Dziecko staje naprzeciw Ciebie i pytasz je, gdzie masz położyć piłkę względem Ciebie, np. z Twojej prawej strony, za Tobą, przed Tobą, z Twojej lewej strony. Potem odwrotnie – dziecko siada na krzesełku, Ty kładziesz piłkę w miejsce, które wskaże dziecko.

W ten sposób Twoje dziecko nauczy się czegoś bardzo ważnego, tzn. że przedmioty względem drugiej osoby stojącej naprzeciw, znajdują się w odwrotnym położeniu, niż względem niego samego.  Przez cały czas przypominasz dziecku, aby patrzyło na literki L i P na swoich i Twoich rękach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Aktualny PageRank strony mojedzieckodobrzeczyta.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO