Aktualny PageRank strony mojedzieckodobrzeczyta.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

«

»

paź
17

Jaki sposób czytania z dzieckiem w domu jest najlepszy?

Najlepsze sposoby to te, które są  proste, skuteczne i atrakcyjne. Technik, czy sposobów prowadzenia ćwiczeń w czytaniu jest mnóstwo. Trudno wymagać, żebyś codziennie przez kilka godzin przygotowywała materiały do czytania dla swojego dziecka. Można stosować jedną lub kilka technik na przemian. Najważniejsze jest, aby robić to systematycznie, czyli codziennie (można odpuścić sobie niedzielę).

Czasami trzeba przetestować kilka technik, aby trafić na najlepszą dla Twojego dziecka. W wyborze przede wszystkim kieruj się możliwościami dziecka w danym momencie. Ale  także tym, ile czasu dziennie możesz przeznaczyć na wspólne czytanie, czy też przygotowanie materiałów do czytania.

Szczegółowo o tych zagadnieniach piszę w darmowym e-booku pt. „ Jak czytać z dyslektykiem”,  który możesz pobrać z tej strony. Wystarczy kliknąć w odpowiednie okienko w pasku bocznym. Jest on przeznaczony nie tylko dla rodziców dzieci, które mają stwierdzoną dysleksję, czy ryzyko dysleksji. Ale również dla tych rodziców, których dzieci mają problem w czytaniu z innego powodu.

Zapraszam do lektury. Na pewno znajdziesz w niej rozwiązanie dla swojego problemu,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Aktualny PageRank strony mojedzieckodobrzeczyta.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO