Aktualny PageRank strony mojedzieckodobrzeczyta.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

«

»

gru
19

Po co się spieszyć w życiu?

Nie wiem, jak Ty, ale ja nie lubię pracować pod presją czasu. Dla mnie jest to duży stres. Nie mówiąc już o tym, że traci na tym jakość moich działań.

Jest na to sposób, ale wymaga wyrobienia u siebie nowych nawyków. Ja cały czas nad tym pracuję. Nie zawsze mi się to udaje, ale wiem, że jest to dobry sposób. Otóż staram się nie odkładać spraw na ostatnią chwilę i załatwiać je z wyprzedzeniem czasowym.

Zawsze daję dzieciom, z którymi pracuję, taką radę. „ Rób lekcje tego dnia, którego były zadane. Dzięki temu nie będziesz miał zaległości, będziesz mieć czas na utrwalenie wiadomości i unikniesz uczenia się w pośpiechu i byle jak.”

Taki styl życia wymaga dyscypliny, czyli nie zajmowania się innymi sprawami, które nas odciągają od rzeczy najważniejszych.

Dużo pracuję przy komputerze więc wiem, o czym mówię. Można klikać w nieskończoność na różne ikonki, stronki, które pokazują się przy okazji szukania czegoś w Internecie. Trzeba dużej samodyscypliny i trzymania się swojego planu, aby nie dać się wciągnąć w coś, co nas akurat w tej chwili zainteresuje.

Ile czasu dziennie poświęcasz na to, co wcale nie jest dla Ciebie ważne, a ile na rzeczy, które są dla Ciebie najważniejsze w życiu, jak choćby sprawy Twojego dziecka? Czy zdarza Ci się tłumaczyć brakiem czasu wykonanie dodatkowych ćwiczeń z dzieckiem, które ma problemy w nauce?

Będę wdzięczna Ci za podzielenie się opinią na ten temat w poniżej zamieszczonym okienku do komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Aktualny PageRank strony mojedzieckodobrzeczyta.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO