Aktualny PageRank strony mojedzieckodobrzeczyta.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

«

»

lut
21

System jako najlepsza metoda pracy dla dziecka z dysleksją

Jest udowodnione , że dzieci z dysleksją osiągają najlepsze rezultaty, kiedy pracują w oparciu o jedną procedurę, jedną metodę w tym samym czasie.

Istnieje wiele technik pracy, które pozwalają przezwyciężyć  problemy w czytaniu. Ważne jest, aby je zebrać w jednolitą całość i stosować zawsze według tego samego układu (klucza).

Większość metod opiera się na tych samych podstawach teoretycznych. Różnią się jedynie rodzajem ćwiczeń, ich kolejnością i ilością.

Jeden z przykładów takiego systemu pracy znajdziesz tutaj. Metoda opracowana przeze mnie opiera się o najnowsze badania w zakresie przyczyn dysleksji. Układ technik jest podobny w każdym Zestawie, co gwarantuje jego skuteczność. Pobierz tutaj próbkę mojego systemu pracy z dzieckiem, które ma trudności w czytaniu i pisaniu. Może też być wykorzystany do pracy z dzieckiem, które uczy się czytania i pisania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Aktualny PageRank strony mojedzieckodobrzeczyta.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO