Aktualny PageRank strony mojedzieckodobrzeczyta.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

«

»

cze
20

Gotowe ćwiczenia do nauki czytania

Bez względu na czasy, w jakich żyjemy, czytanie będzie zawsze na czasie. Rodzice często niepokoją się tym, że ich dzieci za mało czytają. Boją się, że ich pociechy nie tylko nie nabiorą płynności w czytaniu, ale też nie nauczą się poprawnie pisać i będą posługiwać się ubogim słownictwem.

Są to oczywiście słuszne obawy. Dziś trudno dzieci czymkolwiek zainteresować. Mają tyle atrakcji do wyboru, że ich wymagania wzrosły. Szybko się nudzą, bo czeka na nie w każdej chwili dużo ciekawych rzeczy do zrobienia. Komputer w tym zakresie to jest „studnia bez dna”.

Nauczyciele często podkreślają, jak trudno jest utrzymać uwagę dzieci podczas lekcji. Dziś różnorodność ćwiczeń i zadań do wykonania na lekcji, musi być bardzo duża, aby dzieci się nie nudziły. Oczywiście różnorodność podnosi efekty pracy, jeśli nie zapomina się przy tym o utrwalaniu wiadomości i umiejętności.

Mając to wszystko na uwadze, przygotowałam Zestawy Ćwiczeń w Czytaniu i Pisaniu, które zawierają ciekawe dla dzieci teksty i ćwiczenia do nich. Jeden Zestaw jest tak skonstruowany, że ćwiczone są wszystkie funkcje potrzebne do czytania i pisania. Wystarczy korzystać tylko z niego, aby popracować dodatkowo w domu z dzieckiem, które ma problemy w czytaniu i pisaniu. Przygotowałam je z myślą o dzieciach, które mają dysleksję, ale również mogą służyć dzieciom, które chcą szybciej nauczyć się płynnie czytać. Jeden taki  Zestaw Ćwiczeń w Czytaniu i Pisaniu możesz pobrać darmowo w tym miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Aktualny PageRank strony mojedzieckodobrzeczyta.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO