Aktualny PageRank strony mojedzieckodobrzeczyta.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

«

»

lis
13

Ciąg dalszy ‚Przygód Meli’

Obok tego wpisu jest rysunek będący ilustracją do ‚Przygód Meli’.  Klikając w niego możesz pobrać darmową próbkę  tekstu wraz z ćwiczeniami, które usprawnią funkcje potrzebne do czytania. Jest on przeznaczony przede wszystkim dla uczniów klasy drugiej.

Opracowałam  ciąg dalszy ‘Przygód Meli’. Trochę to trwało, ale jest to zajęcie bardzo czasochłonne .

Przez wiele lat pracowałam w szkole i prowadziłam specjalistyczne zajęcia z dziećmi dyslektycznymi i z ryzyka dysleksji. Przygotowanie materiałów w domu zawsze zabierało mi dużo czasu. Wówczas marzyłam o książce, w której byłby odpowiedni tekst i różnorodne ćwiczenia usprawniające funkcje potrzebne do opanowania umiejętności czytania                 i pisania.

W księgarniach jest bardzo dużo książek dla dzieci z trudnościami w czytaniu i pisaniu. Jednak na ogół rozwiązują one jakiś jeden problem z tym związany. Brakowało mi kompleksowego rozwiązania. Myślę, że ‘Przygody Meli’ i wcześniej przygotowane przeze mnie Zestawy Ćwiczeń w Czytaniu i Pisaniu, są dobrym rozwiązaniem. Myślę tutaj zwłaszcza o rodzicach, którzy mają prawo nie wiedzieć, w jaki sposób skonstruować zajęcia dla dziecka w domu.

Tutaj możesz zapoznać się z opisem ‘Przygód Meli’.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Aktualny PageRank strony mojedzieckodobrzeczyta.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO