Aktualny PageRank strony mojedzieckodobrzeczyta.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

Autorka strony

Witam serdecznie!

Nazywam się Jolanta Posłuszna.

Jestem matką dwojga dzieci i wiem, jak bardzo zależy mi na tym, aby moje dzieci były  szczęśliwe. Wiem, że tak samo myślą wszyscy rodzice ponieważ  pracuję z dziećmi i ich rodzicami od 20 lat.

Terapią pedagogiczną, czyli pomaganiem dzieciom w przezwyciężaniu trudności w nauce czytania i pisania, zajmuję się od 1996 roku. Przez 17 lat pracowałam w szkole,  od 2 lat prowadzę prywatny gabinet terapii.

Ukończyłam studia pedagogiczne. Jestem nauczycielem dyplomowanym. Posiadam dodatkowe kwalifikacje do prowadzenia terapii pedagogicznej. Mam za sobą wiele  szkoleń  z zakresu terapii dysleksji, technik uczenia się i innych form terapii dziecka.

Na tej stronie chciałabym dzielić się wiedzą i doświadczeniem  z rodzicami, którzy czasami czują się bezradni wobec problemów swojego dziecka.  Pomoc udzielona dziecku  zawsze daje rezultaty i zapobiega wielu innym problemom.

Jest wiele pozycji na rynku wydawniczym, jeśli chodzi o doskonalenie ortografii, czy pracę z zaburzoną grafomotoryką ( brzydkie pismo). Jednak praca z dzieckiem wymaga systematyczności i ułożenia tych treści w jakąś spójną całość. Trzeba wiedzieć, jak to robić.

Nie na wszystkim trzeba się znać, ale w czytaniu nikt nas nie zastąpi. Nie pozwól, aby problemy, które można pokonać,  ograniczały rozwój Twojego dziecka.

Sama należę do grona ludzi, którzy mogą o sobie powiedzieć powtarzając za Konfucjuszem „Wybierz sobie pracę, którą lubisz, a przez całe życie nie będziesz musiał pracować”. Moja praca wymaga ciągłego rozwoju ( jak każda zresztą ) i wiem, ile radości daje możliwość doświadczania ciągle czegoś nowego. Chciałabym, aby wszystkie dzieci, z którymi pracuję, też tak mogły kiedyś o sobie powiedzieć, by trudności w czytaniu i pisaniu, jakich teraz doświadczają, nigdy nie ograniczały ich wyborów.

Życzę wszystkim rodzicom odwiedzającym tę stronę wytrwałości i nadziei – bo praca na pewno przyniesie efekty, ale potrzeba na to czasu !

Aktualny PageRank strony mojedzieckodobrzeczyta.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO